TVF-VOC-Z2 2-х зонний вібраційно-оптичний охоронний прилад
TVF-VOC-Z2 2-х зонний вібраційно-оптичний охоронний прилад
TVF-VOC-Z2 2-х зонний вібраційно-оптичний охоронний прилад
TVF-VOC-Z2 2-х зонний вібраційно-оптичний охоронний прилад
TVF-VOC-Z2 2-х зонний вібраційно-оптичний охоронний прилад
TVF-VOC-Z2 2-х зонний вібраційно-оптичний охоронний прилад
Код: 28-00014

TVF-VOC-Z2 2-х зонний вібраційно-оптичний охоронний прилад

В наявності
Рекомендована ціна
45 400 
Де купити
  • Технічна підтримка
  • Швидка доставка
  • Гарантія на продукцію від 12 місяців
  • Сервісне обслуговування

2-х зонний оптичний охоронний прилад. Максимальна довжина кабелю охоронної зони: 1000м; Діапазон частот вібрації: 500 Гц~100 кГц; час реакції на тривогу: ≤2S; чутливість налаштовується користувачем; Максимальна вихідна оптична потужність: 10 дБ; Довжина хвилі: 1510~1590 нм; кількість волокон для роботи системи-4; релейний вихід NO/NC-2шт; тип волокна: SM, 9/125, 900 мкм; напруга живлення: DC12V; оптич. інтерфейс FC-APC-3шт; комплектується пластиковим корпусом IP65; Ethernet 100 Мб; RS485-1шт;

  • Бренд: Trinix

  • Живлення: DC 12 В

  • Кількість волокон: 2

Всі характеристики

Опис товару TVF-VOC-Z2 2-х зонний вібраційно-оптичний охоронний прилад

TVF-VOC-Z2 це 2-х зонний оптичний охоронний прилад використовується для охорони периметра, а саме заборів, ворот, різноманітних огороджень. Принцип дії: в оптичному кабелі виникають імпульси при його деформації, або механічному впливі. Вібраційна система може працювати на звичайному оптичному кабелі, які викорустовуються в комунікаціях, волокно типу SM-singl mode. Є можливість регулювання чутливості від захисту від хибних спрацьовувань. Особливості: 2-х зонний оптичний охоронний прилад. Максимальна довжина кабелю охоронної зони: 1000м; Діапазон частот вібрації: 500 Гц~100 кГц; Час реакції на тривогу: ≤2S; чутливість налаштовується користувачем; Максимальна вихідна оптична потужність: 10 дБ; Довжина хвилі: 1510~1590 нм; Кількість волокон для роботи системи-4; Релейний вихід NO/NC-2шт; тип волокна: SM, 9/125, 900 мкм; Напруга живлення: DC12V; оптич. інтерфейс FC-APC-3шт; Комплектується пластиковим корпусом IP68; Ethernet 100 Мб; RS485-1шт;

Характеристики товару TVF-VOC-Z2 2-х зонний вібраційно-оптичний охоронний прилад

Бренд:

Trinix

Живлення:

DC 12 В

Кількість волокон:

2

Довжина охоронної зони:

1000 м

Тип волокна:

SM

Кількість зон / груп:
Клас захисту:

IP68

Тип пристрою:

Вібраційно-оптичний охоронний прилад

Розміри:

386 / 250 /120 мм

Гарантія:

12 міс.

Встановлення:

Зовнішнє

Робоча температура:

-20 °C ~ +50 °C

Матеріал корпусу:

Метал, Пластик

Інтерфейси:

Ethernet 100Mb, FC-APC, RS485

Живлення пристрою:

DC 12 В

Інструкції до товару TVF-VOC-Z2 2-х зонний вібраційно-оптичний охоронний прилад

Відео TVF-VOC-Z2 2-х зонний вібраційно-оптичний охоронний прилад

Станьте Партнером TRINIX

Заповніть форму та ми звʼяжемось з Вами

Стати партнером